Nasz cel jest prosty:
Mieć to, czego potrzebujesz

Dziesiątki komputerów,
telefonów i tabletów. Do usług.

RentMac to wypożyczalnia Apple w Warszawie. Wynajmij Maca i skopiuj na niego łatwo swój system. Oddaj swój na gwarancję, a po naprawie przenieś wszystkie nowe pliki z naszego Maca. Dzięki temu możesz nieprzerwanie korzystać z komputera.

O nas

Komputer jest moim podstawowym narzędziem pracy zawsze musi być gotowy do użycia. Komputer zastępczy gwarantuje mi ciągłość pracy, kontaktu i obsługi klientów. Zmotywowało mnie to do założenia tego serwisu.

Grzegorz Sułkowski, pomysłodawca

Od 2015 roku zabezpieczamy naszych klientów, dajemy im możliwość bezproblemowej pracy w znanym środowisku. Nawet wtedy, gdy ich komputer obecnie wymaga naprawy. Pomagamy dostarczyć sprzęt na wydarzenia oraz pokazy, dbamy o to, by nasi klienci zawsze mieli możliwość korzystania z najlepszego sprzętu.

Żyjemy wszystkim, co związane z Apple. Na bieżąco uzupełniamy nasze magazyny, by udostępnić Ci najlepszy możliwy sprzęt, który sprawdzi się nawet przy wymagających zadaniach. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my pomożemy Ci wybrać produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz. Wybieraj wśród najnowszych iMaców, MacBooków, iPadów oraz iPhone’ów. Powiedz nam, jeżeli potrzebujesz produktu, którego nie widzisz w naszej ofercie – postaramy się go dla Ciebie zdobyć.